Movies
Ratings
367
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
ArcoRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
Blue Gate CrossingRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Jules and JimRated ★ 3.5
Sugar Glass BottleRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- Another SelfRated ★ 0.5