Movies
Ratings
633
The World of LoveRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0