Series
Ratings
129
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 3.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Court of GoldRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0