Series
Ratings
20
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 1.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0