Series
Ratings
13
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0