Movies
Ratings
98
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 1.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
PawnRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0