Series
Ratings
14
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0