Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Black PeanRated ★ 2.0
The Confidence Man JPRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
This is Not a Business Expense!Rated ★ 2.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 2.5
My Favorite MemberRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 1.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
deleRated ★ 2.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
StartupRated ★ 2.5
Your Turn To KillRated ★ 2.0
Overprotected KahokoRated ★ 2.0
VincenzoRated ★ 2.0
Kiss that KillsRated ★ 1.5
Master's SunRated ★ 2.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.5