Movies
Ratings
506
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.5- 다찌마와 LeeRated ★ 3.5