Titles you rated
D.P.Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 3.0- Magic Knight RayearthRated ★ 3.5
- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.5- VRated ★ 3.5
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5