Movies
Ratings
30
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 1.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0