Movies
Ratings
132
Begin AgainRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 2.5
ChawRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 0.5
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 5.0