Series
Ratings
119
Ms. MarvelRated ★ 1.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
LegionRated ★ 4.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5