Titles you rated
Sanada MaruRated ★ 4.5- Lupin III Part IIIRated ★ 4.0
- Lupin the Third Part IIRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
Lupin the ThirdRated ★ 3.5
City Hunter Season 3Rated ★ 3.5
City Hunter Season 2Rated ★ 3.5
City Hunter Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
Dragon BallRated ★ 3.0
Ushio and ToraRated ★ 3.5
Furuhata Ninzaburo 2Rated ★ 3.0
Furuhata Ninzaburo 3Rated ★ 3.0
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 3.0
Terminator: The Sarah Connor ChroniclesRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5