Movies
Ratings
463
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 2.0
The FallRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 2.5
My WayRated ★ 2.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
ContactRated ★ 5.0
The Lovely BonesRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 2.5
ShameRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 3.5
The Green HornetRated ★ 1.5
The PunisherRated ★ 2.5
Mysterious SkinRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0