Titles you rated
BakudanRated ★ 4.5
Cold FishRated ★ 4.5
Fujiko Heming Eien no NeiroRated ★ 5.0
Fuzjko Hemming: A Pianist of Silence & SolitudeRated ★ 4.5
Beethoven FabricationRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
A Girl Named AnnRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 4.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 5.0
A SAMURAI IN TIMERated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
1st KissRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5