Titles you rated
Ju-On: OriginsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Beautiful LifeRated ★ 5.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 4.0- Aim for the Ace!Rated ★ 2.5
- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 4.0
Journey to the WestRated ★ 3.0
MonkeyRated ★ 3.0
At Home DadRated ★ 3.0- 14 Year Old MotherRated ★ 2.5
- Flowers for AlgernonRated ★ 2.5
- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 3.5- Umizaru EvolutionRated ★ 2.5
RookiesRated ★ 3.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
HERORated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 3.0