Series
Ratings
67- Code Blue SpecialRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- Basically NiceRated ★ 3.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 4.0- 10 years also in love with youRated ★ 4.5
Last ChristmasRated ★ 5.0
Beauty or BeastRated ★ 3.0
Second to Last LoveRated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5
All About My SiblingsRated ★ 4.5- ChangeRated ★ 3.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 2.5
To the One I LoveRated ★ 3.5- 37.5℃의 눈물Rated ★ 2.5
- Hoshino Senichi Monogatari~Nakitsumahe Okuru KotobaRated ★ 3.0
- Flower Shop Without a RoseRated ★ 3.5
The Grand FamilyRated ★ 4.0- 마이 걸Rated ★ 2.5
- Hanasaki Mai ga Damattenai 2015Rated ★ 2.5
- I'm HomeRated ★ 3.0