Titles you rated
The ConjuringRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
HitchRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
AbductionRated ★ 3.5
VacancyRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0