Series
Ratings
79
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0- Fighting SpiritRated ★ 3.5
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.0- BakumanRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 3.5
- Space BrothersRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
TouchRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0