Series
Ratings
70
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
JinRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
- Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.0- Good Luck Girl!Rated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 3.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 5.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0
Free!Rated ★ 2.0- BakumanRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 4.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 3.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0