Movies
Ratings
169
Fabricated CityRated ★ 4.0
Ni No KuniRated ★ 3.0
My Hero Academia Heroes Rising THE MOVIERated ★ 3.5
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
The Lego MovieRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Thermae Romae IIRated ★ 3.5