Series
Ratings
144
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
I Am Not a RobotRated ★ 3.5- Plastic MemoriesRated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.5
Darwin's GameRated ★ 4.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Smile Down the RunwayRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5