Movies
Ratings
412
JawsRated ★ 2.5
Mad MaxRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 3.0
The Yellow HandkerchiefRated ★ 1.5
AliensRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 1.5
BattleshipRated ★ 1.5
The Fifth ElementRated ★ 1.5
ConfessionsRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 1.0
Brass Knuckle BoysRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Doraemon: Nobita's Little Star WarsRated ★ 2.5
The Lone RangerRated ★ 0.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5
The UntouchablesRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 1.0
The Jungle BookRated ★ 0.5
Se7enRated ★ 3.5