Titles you rated
Keizoku 2: SPECRated ★ 2.5
Around 30 ChanRated ★ 2.5
Under the DomeRated ★ 3.0
료마전Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 1.5
Lie to MeRated ★ 2.5
Lie to MeRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 2.0
Lie to MeRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Odd Family 11Rated ★ 2.5
Furuhata Ninzaburo 2Rated ★ 3.5
Furuhata Ninzaburo 3Rated ★ 3.5
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
Dating: What's it like to be in love?Rated ★ 3.0
Terminator: The Sarah Connor ChroniclesRated ★ 3.0- OuroborosRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 1.5