Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 1.5
Alien³Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Lost BladesmanRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 2.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0