Series
Ratings
244- Two Most Honorable KnightsRated ★ 4.5
- 武则天Rated ★ 4.5
 Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0 Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
 Eternal LoveRated ★ 4.0 Eternal LoveRated ★ 4.0
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
 Beef Season 1Rated ★ 4.0 Beef Season 1Rated ★ 4.0
 Knight FlowerRated ★ 4.0 Knight FlowerRated ★ 4.0
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
 KingdomRated ★ 3.5 KingdomRated ★ 3.5
 My DearestRated ★ 5.0 My DearestRated ★ 5.0
 60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5 60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
 The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0 The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
 Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5 Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
 Some Day or One DayRated ★ 3.5 Some Day or One DayRated ★ 3.5
 Stranger ThingsRated ★ 4.0 Stranger ThingsRated ★ 4.0
 House of CardsRated ★ 4.0 House of CardsRated ★ 4.0
 Marry My HusbandRated ★ 3.0 Marry My HusbandRated ★ 3.0
 3 Body ProblemRated ★ 4.0 3 Body ProblemRated ★ 4.0
 Love ScoutRated ★ 3.5 Love ScoutRated ★ 3.5
 Squid Game Season 1Rated ★ 3.0 Squid Game Season 1Rated ★ 3.0