Titles you rated
Her Private LifeRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
Three Meals a Day: Mountain VillageRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
HyenaRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0