Movies
Ratings
1437
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Highest 2 LowestRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
EnemyRated ★ 3.0
RushRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.5
The AmateurRated ★ 3.0
Legends of the Condor Heroes: The GallantsRated ★ 1.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0