Titles you rated
Fist of FuryRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
ScoutRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
The Company MenRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 2.5
The Lovely BonesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5