Titles you rated
- Secret RelationshipRated ★ 1.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0