Titles you rated
WickedRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
HungerRated ★ 3.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0