Movies
Ratings
135
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
After EverythingRated ★ 2.5
After Ever HappyRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
My Happy MarriageRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.0
My Heart Beats Because of YouRated ★ 2.0
My Little MonsterRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 2.0
The Prince & MeRated ★ 3.5
My LoveRated ★ 3.5