Titles you rated
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
A Condition Called LoveRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Raven of the Inner PalaceRated ★ 3.5
Wedding ImpossibleRated ★ 3.0