Titles you rated
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
MisbehaviorRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0