Movies
Ratings
517
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
DancerRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 1.0
JokerRated ★ 1.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0