Titles you rated
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 1.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 5.0