Movies
Ratings
101
TroyRated ★ 2.0
The HostRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 1.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
Alien³Rated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0