Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0