Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 1.5- MonsterRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 2.0
Drinking SoloRated ★ 4.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 4.0
RootsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0