Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 1.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Teaching Practice: Idiot Girls and School Ghost 2Rated ★ 1.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Welcome to the SticksRated ★ 4.0
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Gerald's GameRated ★ 1.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 4.0
2046Rated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 1.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0