Titles you rated
Cinderella ManRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Hello! My LadyRated ★ 3.5- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0
- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0
Idle MermaidRated ★ 3.5
Hotel KingRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5