Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0