Series
Ratings
219
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Street Food FighterRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 0.5
Clean With Passion For NowRated ★ 0.5
Omniscient Interfering ViewRated ★ 3.0
Mama Fairy and the WoodcutterRated ★ 0.5
Our Gap SoonRated ★ 0.5
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 0.5
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 0.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.0
The Bride of HabaekRated ★ 0.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.0