Movies
Ratings
145
Despicable Me 2Rated ★ 1.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 1.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0