Series
Ratings
43- SpacedRated ★ 0.5
Atlantic : The Wildest Ocean on EarthRated ★ 0.5- 푸른 파도Rated ★ 0.5
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 0.5
Love NaggersRated ★ 4.5
Love NaggersRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The Return of SupermanRated ★ 0.5
Amazing SaturdayRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0