Series
Ratings
190 Chainsaw ManRated ★ 4.0 Chainsaw ManRated ★ 4.0
 Low LifeRated ★ 3.5 Low LifeRated ★ 3.5
 The Bear Season 3Rated ★ 3.5 The Bear Season 3Rated ★ 3.5
 The Bear Season 2Rated ★ 4.0 The Bear Season 2Rated ★ 4.0
 Squid Game Season 3Rated ★ 2.5 Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
 Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0 Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
 Squid Game Season 2Rated ★ 3.5 Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
 The Bear Season 1Rated ★ 4.5 The Bear Season 1Rated ★ 4.5
 Hellbound Season 2Rated ★ 2.5 Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 3.5
 Culinary Class WarsRated ★ 4.0 Culinary Class WarsRated ★ 4.0
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.5
 Parasyte: The GreyRated ★ 3.0 Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
 3 Body ProblemRated ★ 4.0 3 Body ProblemRated ★ 4.0
 What If...? Season 2Rated ★ 3.5 What If...? Season 2Rated ★ 3.5
 A Killer ParadoxRated ★ 4.0 A Killer ParadoxRated ★ 4.0