Titles you rated
RoundersRated ★ 4.0
ZeligRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Take the Money and RunRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 5.0
DuneRated ★ 2.0
The March of FoolsRated ★ 5.0
ManhattanRated ★ 4.5
A Fish Called WandaRated ★ 4.0
Bo Burnham: InsideRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Art of Self-DefenseRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 3.0
The Boondock SaintsRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5