Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The Best of MeRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
I Kissed a GirlRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.0
The StrangersRated ★ 1.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0