Movies
Ratings
11
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 2.5
Set Me FreeRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0